Nic nie dopinguje nas bardziej niż wyzwania.
Osobista, szybka i kompetentna obsługa klienta przez fachowców, dla których silniki to chleb powszedni. Zawsze dobrze zorganizowani, stale w ruchu.

Stale pod prądem w służbie klienta

modifikation-1
Głównym atutem naszego przedsiębiorstwa są pracownicy serwisu. Dostawa silnika do kruszarki na Dolny Śląsk w dni weekendowe? To jedno z wielu sportowych ćwiczeń.

“Często zapytania dotyczą określonych specyfikacji naszych silników – tutaj mogą pomóc nasi technicy. Gdy niezbędne są dodatkowe zdolności przerobowe, bo w ramach realizacji projektu konieczna jest pomoc urywają się u mnie telefony - muszę wówczas poruszyć niebo i ziemię.”
modifikation-2

Pełną parą do przodu

W naszym magazynie dysponujemy stale ponad 150.000 modeli silników. Oznacza to 3,5 miliona indywidualnych wariantów. A jeśli poszukiwany wariant nie jest akurat dostępny?
“Jeśli klient ma specjalne wymagania, technicy albo bezpośrednio szukają odpowiednich komponentów w systemie regałowym, albo uaktywniona zostaje nasza globalna sieć partnerska. Dysponujemy niezawodnymi, długoletnimi kontaktami umożliwiającymi nam pozyskanie niemal każdego modelu oraz wynegocjowanie dobrego stosunku osiągów do ceny z pożytkiem dla naszych klientów.”

Dzwonić dwa razy

Wykonania specjalne i szczególne pytania? Jesteśmy otwarci na życzenia i problemy klientów także po finalizacji zakupu – stale na długości fali klienta.

“Dla naszych klientów sprawą dużej wagi jest przekazanie przez nas prawidłowych i niezawodnych informacji odnośnie terminu dostawy i specyfikacji produktu. Pragniemy dać możliwie precyzyjną odpowiedź już na samym początku – a jeśli po zakończeniu projektu nadal konieczne jest wyjaśnienie różnorodnych kwestii pozostajemy oczywiście jako niezawodny partner stale do dyspozycji klientów."
modifikation-3

E+Motion

Nasza własna formuła kompetentnego, terminowego i osobistego doradztwa dla naszych klientów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami celem poznania niezawodnego partnera w sprawach silników elektrycznych i ich osprzętu.
Dot Pettan
ac-motoren-slider-1
niederspannungs-motoren
ac-motoren-individuelle-loesungen