My!
To zaangażowani pracownicy, codziennie dający z siebie wszystko z pożytkiem dla klienta. Z maksymalnym zaangażowaniem nasi osobiści doradcy wspierają klienta w działaniach służących polepszeniu jego pozycji rynkowej i uzyskaniu przewagi nad konkurencją.

16.000 metrów kwadratowych…

ueber-uns-location
... to baza dla naszych obrotów. Nasza lokalizacja w miejscowości Eppertshausen obejmuje powierzchnię ponad 16.000 metrów kwadratowych z 30.000 stanowisk paletowych. Dzięki dobrze zorganizowanemu systemowi logistycznemu możemy szybciej i elastyczniej reagować na życzenia naszych klientów.
modifikation-2
Nasze zalety

Zaangazow Anie Pasja

Działamy nie tylko w ramach naszego przedsiębiorstwa. Uczestniczymy także w lokalnych imprezach i chętnie przejmujemy rolę sponsora w ramach działań regionalnych.
modifikation-3

Zaangażowanie i pasja

Począwszy od roku 1998 przedsiębiorstwo AC-Motoren GmbH prowadzi dystrybucję silników elektrycznych z całego świata. Nas codzienny cel: spełnienie życzeń i wymagań klientów.
Po utworzeniu przedsiębiorstwa AC-Motoren GmbH nasz magazyn podlegał stałej rozbudowie i przebudowie. Efektywna logistyka i szczególne pojmowanie zadań serwisu składały się już od samego początku na główne atuty naszego przedsiębiorstwa, prowadząc do stałego rozszerzania zasięgu naszego działania na sąsiednie kraje europejskie. Dzisiaj możemy reagować na różnorodne wymagania klientów w różnych językach i na różnych obszarach oferując wysoką jakość i wysokie tempo.

CURIOUS, KTÓRE WYGLĄDAJĄ W TEN SPOSÓB? CZĘŚĆ NASZEGO ZESPOŁU WPROWADZA ...